Etiket: apple watch

  • Apple Watch Series 3 ile İlgili Yeni Bilgiler Geldi!

    Apple Watch 2 serisi oldukça ilgi görmüştü ve karşımıza yeni özelliklerle çıkmıştı. Geçtiğimiz günlerde Apple Watch Series 3 ile ilgili ilk bilgiler geldi. Tüm detaylar haberimizde… Apple Watch Series 2’nin satışa sunulmasının hemen ardından Apple Watch 3 serisi hakkında bilgiler gelmeye başladı. ayvanlı DigiTimes ve Apple ilgili ortaya attığı doğruluk payı yüksek iddialarla adından söz ettiren KGI analisti Ming-Chi Kuo, Apple Watch… Devamını Oku "Apple Watch Series 3 ile İlgili Yeni Bilgiler Geldi!"

  • Apple Watch Alınır mı?

    Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza Apple Watch Alınır mı? sorusunun cevabını vereceğiz. Unutmayın ki biz sadece fikir veriyoruz son karar yine sizin. Daha fazla söz kalabalığı yapmadan yazımıza geçelim… 2015’in başlarında piyasaya çıkan Apple Watch 349$ dan başlayan fiyatlar ile satılmaya başlamıştı. Apple Watch’ın 38mm ve 42mm’lik iki boyutu olacak. kullanım alanınıza göre seçmek için yüzlerce kordon ve saat gövdesi seçme olanağına sahipsiniz. Fakat… Devamını Oku "Apple Watch Alınır mı?"

  • Apple Watch için Android Desteği Gelecek mi?

    Akıllı saat dünyasında aklımıza ilk gelen modelerden  bir tanesi ise Apple Watch. Fakat son zamanlarda atılan bir çok adımdan sonra Apple Watch serisinin kazandığı yerini kaybedeceği düşünülüyor. Tüm detaylar haberimizde… İlk olarak Samsung’un yeni seri Gear S3 akıllı saatlerinin standartların üzerinde bir saat oluştuğunu söylemekte fayda var. Bu saatin hem tasarım açısından iyi olması hemde performans bakımından iyi olması sayesinde Samsung akıllı saat… Devamını Oku "Apple Watch için Android Desteği Gelecek mi?"