Kategori: iPad Haberleri

  • Yeni iPad Pro Cihazları Türkiye’de Satışa Sunuldu

    Apple, yıllardan beri hem iPhone modellerine hem de iPad modellerine yenisini eklemeye devam ediyor. Bu sefer de iPad cihazların yeni sürümü merakla beklenirken, Apple birden bire Pro sürümünü tanıtmıştı. İlk olarak yurtdışında lansmanı gerçekleşen model, nihayet Türkiye pazarında da yerini aldı. Peki yeni iPad Pro cihazlar hangi özellikleri taşıyor ve Türkiye’de ne kadara satılıyor? Yeni iPad Pro Hangi Özellikleri Barındırıyor?… Devamını Oku "Yeni iPad Pro Cihazları Türkiye’de Satışa Sunuldu"

  • iPad Pro 10.5 Şov Yapıyor!

    2017 yılında tanıtılan 10.5 inç iPad Pro, performansıyla herkesi büyülemeyi başardı. Benchmark testlerine baktığımızdaMacBookPro’yla neredeyse aynı performansı veriyor. Hatta bazı noktalarda iPadPro’yu geçmeyi başardı. 10.5 inç iPad Pro, sahip olduğu Apple A10X işlemcisi ve 4 GB RAM’i ile fazlasıyla beğeni almıştı. 120 HZ görüntü tazeleme hızına sahip P3 Gamut ekranı ile çok pahalı olan monitörlerden daha iyi performans veriyor. MacBook Pro yapılan karşılaştırma ne kadar adil… Devamını Oku "iPad Pro 10.5 Şov Yapıyor!"

  • iPad Pro Alınır mı? Özellikleri Neler? Fiyatı Ne?

    Apple şirketinin bilgisayarlardan daha hızlı olduğunu dile getirdiği 12.9 inç ekrana sahip olan iPad Pro Alınır Mı? Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza bu sorunun cevabını vermeye çalışacağız. Umarım yazımız sizler için faydalı olur… Apple’nin bilgisayardan daha hızlı olduğunu iddia ettiği iPad Pro, bir çok özelliği ile kullanıcılarının dikkatini çekmekte. Bir çok kişi iPad Pro’nun özelliklerini gördükten sonra acaba iPad Pro Alınır Mı? sorusunu kendine sorar. Bizde sizler… Devamını Oku "iPad Pro Alınır mı? Özellikleri Neler? Fiyatı Ne?"