Kategori: Nasıl Yapılır?

  • iPhone Mesaj Engelleme – Detaylı Anlatım

    iPhone kullanıcıları olarak, bazen telefonumuza gelen mesajların ardı arkası kesilmeyince bu durumdan sıkılarak, mesajları engellemek isteyebiliyoruz. Bu yöntemi çoğu insanımız araştırmasa da, kolay bir yöntemle iPhone cihazımıza gelen mesajları kısa sürede engelleyebilirsiniz. Belirli Kişilerden Gelen Mesajları Engellemek Rehberimizde kayıtlı olarak bulunan insanlardan da bazı zamanlar rahatsız olabiliriz. Belirli kişilerden gelen mesajları da kısa sürede engelleyebilir, artık mesaj almayabiliriz. Bunun için… Devamını Oku "iPhone Mesaj Engelleme – Detaylı Anlatım"

  • iPhone 150 MB Sınırı Nasıl Kaldırılır?

    iOS sürümünün 11.versiyonu hayatımıza girdiğinden beri, bildiğiniz üzere bazı indirme sınırları da getirildi. 11.versiyonun altında iken 100mb olan bu sınır, versiyon yükselince sadece 150mb boyutuna kadar arttırıldı. Bu sınır nedeniyle de mobil verinizi kullanarak maalesef tarayıcılar üzerinden 150mb boyutunun üzerindeki dosyaları indiremiyoruz. Peki bu sınırı nasıl kaldırabiliriz? iPhone 150 MB Sınırı Nasıl Kaldırılır? Beğendiğiniz bir oyunu indirmek istediğinizde ve o… Devamını Oku "iPhone 150 MB Sınırı Nasıl Kaldırılır?"

  • iPhone ve iPad’de PDF Belgeleri Nasıl İmzalanır?

    iOS işletim sistemli telefonlarımıza gelen özel PDF belgeleri, hangimiz oturduğumuz yerden imzalamak istemez ki? Tabii ki bu belgeleri kolay yoldan imzalamak bizim için büyük bir kolaylık olacaktır. iPhone veya iPad cihazlarınızda tarafınıza gelen PDF belgelerini kısa sürede kolayca imzalayabilirsiniz. Bakalım bu işi nasıl yapacağız? İmzalama İşlemleri Nasıl Yapılır? İşaretleme destekli herhangi bir uygulamayı kullanarak PDF dosyasını açmalısınız. Dosyaları Kullanmak: Apple,… Devamını Oku "iPhone ve iPad’de PDF Belgeleri Nasıl İmzalanır?"