Yeni iPhone SE Mart’ta Tanıtılabilir!

iPhone SE modelinin yenilenmiş sürümlerini Apple bu ay yapacağı etkinliğinde tanıtabilir. Fakat bu modellerin tanıtımı hakkında henüz bir kesin bilgi yer almıyor. Yeni iPhone SE modelinin, 128 GB depolama seçeneği ile çıkacağı da gelen iddialar arasında. Tüm detaylar yazımızda…

Apple’ın bu ay yapmasını beklediğimiz etkiliğinde, 4 inç ekran boyutuna sahip ve yenilenmiş sürümleri ile  iPhone SE modelinin tanıtılacağı gelen iddialar arasında. Bu gelen iddialar , ABD’li mağaza Target’ın stoklarındaki iPhone SE modellerini Apple’a geri göndermesi sonucunda iyice güç kazandı diyebiliriz. Fakat henüz neden geri gönderdiği hakkında da kesin bir bilgi yer almıyor. Bahsetmiş olduğumuz bu modeller hem Sprint operatörüne bağlı hem de operatör bağlantısı olmayan 16 ve 64 GB SE modellerini kapsamakta.  Şimdi bir çoğumuz iPhone SE (2017) modelinin özellikleri neler olacaktır diye düşünmeye başlamıştır. Gelin bu soruya cevap verelim.

iPhone SE (2017) özellikleri nasıl olacak?

Arkadaşlar açıkçası bizlere gelen bilgilere ve sızıntılara göre yeni SE modellerinin ekranı  4 inç olacak. Fakat bu ne kadar doğru ne kadar yanlış onun hakkında bir bilgimiz yok. Henüz olarak bu modelin özellikleri bilinmemekte. Yaptığımız bir çok tahmine göre bu modeller karşımıza 16 GB ve 64 GB versiyonlarının yerine 32 GB ve 128 GB modelleri ile çıkacak.  Ayrıca bu etkinliğin gözdesi iPhone SE modeli olmayacak, Apple bu etkinliğinde 10.5 inç iPad Pro ile birlikte kırmızı renkli iPhone 7 modellerinin de tanıtımını yapacak. Bu konu hakkında bilgi gelmeye devam ettikçe sizlere bilgi vereceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir