Yeni MacBook Air Fiyatları Dudak Uçuklatıyor

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz zamanlarda Apple, yeni bir etkinlik haberi yayınlamıştı. Firmaya özel olarak planlanan bu etkinlikte firma tarafından bir sürpriz bekleniyordu. Yapılacak olan sürpriz heyecanla beklenirken beklentiler karşılığını buldu ve yeni MacBook Air modeli duyuruldu. MacBook modellerinin, yeni modelle beraber aşırı değiştiğini ifade edersek, fiyatlarının da gerçekten dudak uçuklattığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Peki bakalım yeni MacBook Air’lar ne gibi özellikler sunuyor ve ne kadar satılıyor?

Yeni MacBook Air Fiyatları Belirlendi!

Apple sitesine girdiğinizde bile yeni MacBook Air cihazları, sizi iki farklı şekilde karşılıyor. İki seçenekle beraber karşımıza çıkan yeni modellerin birisi 128 GB’lik, diğer ise 256 GB’lik model oluyor. 128 GB kapasiteye sahip olan model 9,199 TL’den alıcısını ararken, 256 GB olan model 10,799 TL’den alıcısını aramaya başladı. Dilerseniz RAM miktarını 16 GB seçerek depolamayı da 1.5 TB olarak belirleyerek fiyatı 20.399 TL’ye kadar çıkarabiliyorsunuz.

Yeni MacBook Air modelleri yurtdışında epey ilgi görse de, şuan için ülkemizde fazla bir satış beklemiyoruz. Gerek kur fazlalığıyla, gerekse fazla yeterliliği nedeniyle MacBook Air cihazlar, yurtdışındaki ilgiyi ülkemizde göremeyecek gibi duruyor. İlerleyen zamanlarda cihazların satışı ve güncel fiyatları hakkında yeni bilgiler vereceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir