2017’de iPhone 6S Almak için Geç mi Kaldım?

Apple her sene yeni bir iPhone modelli çıkarıyor. Bir çok kişi iPhone alırken acaba hangi modeli alsam veya iPhone 6s modeli alacakken iPhone 6s Alınır mı? sorusunu kendine sorar. Şimdi siz değerli okuyucularımız için bu sorunun cevabını vereceğiz. 

Her sene olduğu gibi Apple firması  “s” serisini bu yıl da devam ettiriyor. Diğer senelerin iPhone modellerine göre geçtiğimiz sene çıkan iPhone 6s modelinin donanım bakımından daha iyi olduğunu söyleyebiliriz. Daha fazla bekletmeden ilk öncelikle iPhone 6s modelinin özelliklerinden bahsederek iPhone 6s Alınır mı? sorusunun yanıtını vermek istiyorum…

iPhone 6s Özellikleri

Tasarımsal açıdan iPhone 6 ile herhangi bir farkının olmadığını söyleyelim. iPhone 6s güçlendirilmiş donanımı ve 3D Touch  özelliği sayesinde bir çok kullanıcının dikkatini çektiğini söyleyebiliriz. Apple, her iki yılda bir duyurduğu diğer yıllardaki “s” modelli için yine bir farkındalık yarattı.  iPhone 6s, 2 GB RAM ile karşımıza çıkıyor. iPhone 6s modelinde Apple A9 işlemci kullanılmaktadır. Grafik kartı olarak PowerVR GXA6850  modeli bulunmakta. iPhone 6s modelinde , 4.7 inç ekran genişliğinde 750 x 1334 çözünürlükte bir ekran yer alıyor. Apple, 2. nesil Touch ID parmak izi okuma teknolojisini bu modelinde de kullanıyor. Bu modelin ön kamerası  5 Megapiksel  arka kamerası ise  12 Megapiksel çözünürlüğünde.

iPhone 6s Fiyatı!

Ülkemizde iPhone 6s modelinin fiyatı 2000 ve 3000 TL arasında değişim göstermekte. Gerçekten özellikli bir telefon alacağım diyorsanız bu telefonu sizlere önerebilirim. Henüz geç kalmış değilsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir