Altın Yüzüğünüz Evliliğizi Simgeler

Altın alyans çoğu çift tarafından tercih edilen bir model olmaktadır. Aynı zamanda tektaş ile birlikte takılarak bir uyum yakalamanız da mümkün olmaktadır. Altın alyansın birçok modeli bulunmaktadır. Zevkinize ve isteğinize göre bu modellerden istediğinizi seçerek yıllar boyunca parmağınızda severek takabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Modeller

Altın alyans modellerinden biri beyaz altın alyans modeli olmaktadır. Beyaz altından hazırlanan bu alyans genelde sade alyans modelinden hoşlanan çiftler tarafından tercih edilmektedir. Bu alyans ile birlikte minimalist kişiliğinizi yansıtmanız da oldukça mümkün olmaktadır. Bir diğer model ise ayar altın modeli olmaktadır. Bu model sarı ve beyaz altın renkleri kullanılarak oluşturulmaktadır. Klasik seven çiftlerin hoşuna gideceği bu model çift renk kullanarak oluşturulmaktadır. Hem beyaz altın hem de sarı altın kullanıldığı için çok hoş bir görüntüye sahip olunmaktadır.

Bir diğer model mat altın modelidir. Mat seven çiftler için oldukça uygun olan bu yüzük modeli tamamen sarıdan oluşmaktadır. İnce altın yüzük modeli ise çiftlerin en çok tercih ettiği modeller arasında yerini almaktadır. Oldukça sade olan bu ince model günlük kullanım içinde çok uygun olmaktadır. Parmakta oldukça zarif durmasıyla birlikte inceliğinden dolayı hafiftir. Bu da günlük hayatta avantaj olarak karşımıza çıkmaktadır. Sade sevenler için çok uygun bir modeldir. Bir diğer model ise kalın alyans modeli olmaktadır. Kalın yüzük modeli bakıldığı zaman çok modern bir görüntü oluşturduğu görülmektedir. Modern olmasının yanında kalın olduğundan dolayı biraz ağır olmaktadır. Modern seven çiftler için en çok tercih edilen modeldir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir