Apple 12.9 iPad Pro -ML2K2TU/A- Alınır mı?

Bu yazımızda Apple Pro’nun en iyi modeli olan APPLE ML2K2TU/A 12.9 inç iPad Pro Alınır MI? sorusuna cevap vereceğiz. Daha fazla sizleri merakta bırakmadan yazımıza geçmek istiyorum. 

Gerçekten de Apple’nin ML2K2TU modelli tableti oldukça iyi bir tablet. Donanım özellikleri, ekran genişliği  ve bir çok yönüyle kullanıcıların dikkatini çekmekte. Eğer ki ben iyi bir tablet almak istiyorum diyorsanız bu tabletin özelliklerine bakmadan geçmeyin derim. Şimdi gelelim bu tabletin özelliklerine.

iPad Pro ML2K2TU/A Özellikleri

Bu tablet ilk öncelikle karşımıza 12.9 inç genişliğinde ve 2732 x 2048 çözünürlüğüne sahip olan bir ekran deneyimi sunuyor bizlere. Ekran boyutunun yaklaşık olarak 32.76 cm civarında olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca bu tablet Parmak izine dayanıklı, yağ tutmayan kaplama, Tam lamine ekran’a sahip. Apple bu modelinde işlemci olarak 64 bit mimariye sahip üçüncü nesil A9X çip yer alıyor. Tablet iOS 9 işletim sistemi ile karşımıza geliyor. Batarya ömrü de oldukça iyi Wi-Fi açıkken video izleme vb işleri yaptığınız halde 10 saate kadar dayana bilmekte. Bu tabletin ön kamerası 1.2 MP, ayrıca kamerasında iSight Kamera , Arka aydınlatma sensörü, Geliştirilmiş yüz algılama, Pozlama denetimi, Panorama (43 MP’e kadar), Arka arkaya çekim modu, Dokunarak netleme, Fotoğraflara konum bilgisi ekleme,, Video Kaydı( Saniyede 30 kare 1080p HD video kaydı, Saniyede 120 kare ağır çekim video,  gibi bir çok özellik yer alıyor.

iPad Pro ML2K2TU/A Fiyatı

Bu tabletin fiyatı özelliği kadarda iyi. Tablet yaklaşık olarak 3000-4000 TL arasında. Gerçekten paraya kıyıp bir tablet almak istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim, fakat bana sorarsanız bu parayla güzel bir bilgisayar almanızı öneririm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir