Apple, Kullanıcılarını iPhone İçin Teşvik Ediyor

Apple geçtiğimiz günlerde yayınladığı 3 yani videoyu izlediğimizde biz akıllı telefon kullanıcılarını iPhone telefon almaya yönlendiriyor. iPhone telefon kullanmanın avantajlarını bizlere sunan videoları inceleyip sizlere anlatıyoruz.

Neden iPhone almalıyız adlı videoları yayınlayan Apple öncelikli olarak ana konuda güvenlikten bahsetmiş. iPhone’un en güvenli akıllı telefon olduğunu iddia eden Apple bu reklam videolarında yeni bir kampanyaya imza attı.

İlk videoda anlatılmak istenilen, sistem açıkları olmadan donma, kasma gibi sorunların üstesinden geldiğinden bahsediliyor.

İkinci videoyu izlediğimizde bizlere anlatmak istediği şey güncelleme sorunu olmadan tamamen güvenli bir şekilde telefonumuzu kullanmayı anlatıyor. Sistemsel açıkların neredeyse yok denecek seviyede olduğunu görüyoruz. Güvenlik konusuna çok önem vermemiz gerekiyor açıkçası telefona kaydettiğimiz bilgiler ve kart numaralarımız gibi bilgiler diğer platformlardan rahatlıkla çalınabiliyor. Hatta çalındığında farkında bile olmuyoruz.

Üçüncü ve son videoda Contacts yani kişilerinizin yani rehberdeki numaralarınızın kolaylıkla aktarabilme özelliğinden bahsediyor. Bu özellik açıkçası çok beğendiğimiz bir özellik başka bir iPhone aldığımızda dahi hesabımızı açtığımız an iCloud da kayıtlı olan tüm kişiler geliyor hemde hiçbir işlem yapmanıza gerek kalmadan.

Apple bu yeni reklam kampanyasının kısa 3 video ile anlatması kendilerinden ne kadar emin olduklarını gösteriyor açıkçası. Eğer telefonunuzda güvenlik istiyorsanız ve maddi imkanlarınız da buna el veriyorsa bir iPhone kullanmanızı tavsiye ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir