Yeni MacBook Pro 2016 Alınır mı?

Siz değerli okuyucularımız için bugün bu yazımızda Apple MacBook Pro 2016 Alınır Mı? sorusunun cevabını vereceğiz. Daha fazla sizleri bekletmeden yazımıza geçelim. 

Donanım ve tasarım iyileştirmeleri bakımından oldukça dikkatleri üstüne çekmeyi başaran MacBook Pro 2016 modeli eski fonksiyon tuşlarını tarihe gömecek dokunmatik OLED TouchBar sayesinde kullanıcılarına oldukça üst düzey bir deneyim sunacak. Peki MacBook Pro 2016 modelinin özellikleri nelerdir gelin görelim.

Yeni MacBook Pro 2016 Özellikleri

Apple MacBook Pro 2016 modelinin her zamankinden daha iyi bir şekilde ve daha güçlü şekilde geldiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Bu model eski modellere göre daha ince ve daha hafif. Ayrıca şuana kadar çıkmış tüm modellere rağmen en canlı, en renkli Mac dizüstü bilgisayar ekranına sahip. Klavye üzerinde yerleşik olarak bulunan Multi-Touch özelliği sayesinde araçlara rahatlıkla erişim sağlayabiliyorsunuz. Diğer modellere göre çok daha ince ve hafif yapıya sahip olan bu model 13 ve 15 inç ekran genişliğinin yanı sıra  metal gövdeyle karşımıza çıkıyor. Ayrıca bu modelde Intel’in 6. nesil Core i7 işlemci yer alıyor. 2 TB’a kadar depolama alanı sunan bu model hızda üstüne tanımıyor yaklaşık olarak  SSD, 3.1GB/s hızına erişebiliyor.

Yeni MacBook Pro 2016 Fiyatı ve Alınır mı?

Yeni MacBook Pro fiyatlarına gelecek olursan 13 inçlik modelini en düşük olarak 5,999 TL en yüksek olarak 7,899 TL’ye almanız mümkün. 15 inç modelini ise en düşük 9,499 TL en yüksek 11,099 TL’ye almanız mümkün. Gerçekten bilgisayarda tüm işlerinizi yapıyorsanız ve bu işleri rahatlıkla yapacak bilgisayar alıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir