Apple ve Samsung Çatışmasına Artık Son Buluyor

Son zamanlarda çıkan yeni model telefonların ardından Apple ve Samsung arasındaki çatışma gittikçe büyümeye devam ediyor. Çıkan yeni sürümlerin ardından kullanıcılar kendi telefonlarının kalitesini ön sürmeye başladı ve bu durum telefon markalarının arasında hızla büyüdü.

 

Samsung’un 28 Ağustosta Galaxy Note 8 çıkartması ve Apple’nin Iphone 7 Plus’ı arasında büyük bir çatışma başlattı. Bütün kullanıcılar bu iki firmanın telefonları arasında bir yarış başlattı. Hangi firmanın ürününün daha güzel olduğu merak konusu oldu. Elbette bu durum en çok da bu iki firmaya yaradı. Çünkü bu çatışmalar insanların son model bir telefon alma isteğini arttırdı ve paralar havalarda uçuşmaya başladı.

 

Aslında kullanıcıların ele alması gereken bazı konular var. Bu konular ele alındığında ortada bir çatışma kalmayacak. Öncelikle Cihazın performansı, yazılım ve güncellemeleri, cihazın teknik özellikleri ve telefonun 2.el pazarındaki maddi durumu. Bu konulara dikkat edilmesi gerekiyor. Bu özelliklere dikkatli bir şekilde bakıldığında Samsung telefonların Apple telefonlarından daha alt seviyede olduğu çok açık belli oluyor. Bu özelliklerin en ileri sürümleri Apple firmasında üretiliyor. Samsung’a göre daha kapsamlı bir telefon olan Apple en iyi seçim.

BU KONUDA 1 ADET YORUM BULUNUYOR. SİZİN YORUMLARINIZ BİZİM İÇİN DEĞERLİ!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir