Apple Watch 2 Alınır mı?

Apple Watch 2 modeline çok iyi iyileştirmeler yaparak kullanıcılarına sundu. Bir çok kullanıcının  bu ürünü alırken aklına Apple Watch 2 alınır mı? diye bir soru geliyordur. Biz de sizin aklınızdaki bu soruya cevap verme kararı aldık. Detayları yazımızda…

Apple Watch Series 2 modelini 3 kavram ile tarif etmemizi isterseniz kısacası; Fitness, İletişim ve Kolaylık diyebiliriz. Yüzücüler ve bir çok spor yapan kişiler için watchOS 3’ün gelmesiyle beraber bir çok özellik de geldi. Bu seride daha hızlı bir işlemcinin kullanıldığını söyleyebiliriz. Apple Watch Series 2 ile farklı çerçeve örneklerinin geldiğini söyleyebiliriz. Şimdi Apple Watch Series 2’nin özelliklerine gelelim.

Apple Watch 2 Özellikleri

Tasarım anlamında bu yeni modelde pek bir farklılık olmadığını söyleyebiliriz.  Apple Watch, tasarımsal bir değişikliğin yer almaması sebebiyle bu seri  Apple Watch 2 ismiyle anılmaktadır. Ayrıca sporcular için üretildiğini söylediğimiz  Apple Watch, 50 metreye kadar suya karşı dayanıklılık gösterebiliyor. Bu modelde ekran yaklaşık olarak 1000 nit’e kadar çıkabiliyor. Bu modelde pil ömrü artık daha uzun gidecek ve iPhone’dan bağımsız şekilde GPS yer almaktadır.  Ayrıca bu model seramik kasa ile karşımıza çıkacak. eni Apple Watch’un sporcular için Nike il işbirliği yapılarak sporcular için özel bir modeli yapılacak. Bu sayede insanların sporu daha çabuk sevmesi sağlanacak.

Apple Watch 2 Fiyatı

Bu serisinin fiyatı ise sadece 1049TL olduğunu söyleyebiliriz. Fakat modelden modele fiyata değişim söz konusu olduğunu söyleyebiliriz. Arkadaşlar kısacası eğer ki sporcu iseniz bu saati almanızı öneririm. Alınmaya değer olduğunu da rahatlıkla söyleyebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir