Apple Watch Alınır mı?

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza Apple Watch Alınır mı? sorusunun cevabını vereceğiz. Unutmayın ki biz sadece fikir veriyoruz son karar yine sizin. Daha fazla söz kalabalığı yapmadan yazımıza geçelim…

2015’in başlarında piyasaya çıkan Apple Watch 349$ dan başlayan fiyatlar ile satılmaya başlamıştı. Apple Watch’ın 38mm ve 42mm’lik iki boyutu olacak. kullanım alanınıza göre seçmek için yüzlerce kordon ve saat gövdesi seçme olanağına sahipsiniz. Fakat fazla uzatmadan Apple Watch modelinin özelliklerine geçelim.

Apple Watch Özellikleri

Apple Watch modelinde işlemci olarak Apple S1 bulunmakta. Ayrıca bu modelde 8GB (2GB müzik, 75MB fotoğraf) bir hafıza yer alıyor. Apple Watch iki modelle karşımıza çıkıyor bunlardan bir tanesi 38mm (340×272) diğer ise 42mm (390×312). Ayrıca bu modelde Ortam ışığı, ivmeölçer, denge çarkı, kalp ritmi gibi bir çok sensör yer alıyor. Pil konusunda oldukça dayanıklı olduğunu söyleyebiliriz. Yaklaşık olarak 18 saat boyunca dayanabiliyor. Ayrıca cihazda  Bluetooth 4.0 LE, Wi-Fi 802.11b/g/n gibi bağlantılar yer alıyor ve 2.4GHz hızında performans sunuyor. Ayrıca interneten araştırarak bulabileceğiniz çok mükemmel özelliklerinin olduğunu söylemeden geçmeyelim.

Apple Watch Fiyatı Ve Alınır mı?

Bu modelim fiyatı 500 ve 1000 TL arasında değişim gösteriyor. Şahsen pek almanızı önermem önemli uygulamaların eksik olduğunu söyleyebilirim. Bunun yerine biraz daha para kıyarak Apple Watch 2’yi alabilirsiniz. Fakat karar sizde!

 

BU KONUDA 3 YORUM BULUNUYOR. SİZİN YORUMLARINIZ BİZİM İÇİN DEĞERLİ!

  1. Mehmet Demir

    Apple watch’ı 4 ay önce satın aldım, gerçekten güzel çalışıyor ve işimi görüyor. Fakat şuan ki dolar kuruyla apple watch almak biraz mantıksız gibi duruyor. İlerleyen zamanlarda fiyat düşüşü yaşanırsa mutlaka alınabilecek giyilebilir teknoloji ürünlerinden biri.

  2. Sac Ağırlık Hesaplama

    Ben çok gereksiz görüyorum bu akıllı saat teknolojisini. 1000 TL’ye çok daha şık bir saat alınabilir. Saat abi bu ya. Bir takı aleti sonuçta. Yani 1000 TL verip bu akıllı saati alacağıma, şık ve koluma yakışan ama pili bitmiş yani akrep ile yelkovanı dönmeyen bir saati takarım daha iyi.
    Akıllı telefonlarımız var zaten, neyimize yetmiyor ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir