Apple Watch Series 3 ile İlgili Yeni Bilgiler Geldi!

Apple Watch 2 serisi oldukça ilgi görmüştü ve karşımıza yeni özelliklerle çıkmıştı. Geçtiğimiz günlerde Apple Watch Series 3 ile ilgili ilk bilgiler geldi. Tüm detaylar haberimizde…

Apple Watch Series 2’nin satışa sunulmasının hemen ardından Apple Watch 3 serisi hakkında bilgiler gelmeye başladı. ayvanlı DigiTimes ve Apple ilgili ortaya attığı doğruluk payı yüksek iddialarla adından söz ettiren KGI analisti Ming-Chi Kuo, Apple Watch 3 serisi hakkında gerekli bilgileri paylaştı. DigiTimes’a göre Apple Watch Series 3’te TFT lens yerine yeni bir teknolojiye sahip ekran kullanılacak.

Bu yılın ikinci yarısında sevkiyatları yapılacağı belirtilen saatin, yeni ekranı ile ne gibi artılar sağlayacağı henüz kesin olarak bilinmemekte. Ming-Chi Kuo’nun ortaya atmış olduğu iddiaya göre Apple Watch Series 3’ün Wi-Fi bağlantıya ihtiyaç duymadan saate yapılan işlemlerin  LTE bağlantısı ile yapılacağı söylenmekte. Bu yılın sonlarına doğru bu saatin satışa sunulması bekleniyor. Haberler gelmeye devam ettikçe sizlere bilgi vereceğiz.

BU KONUDA 8 YORUM BULUNUYOR. SİZİN YORUMLARINIZ BİZİM İÇİN DEĞERLİ!

  1. Ege

    Uygulama sayısı artırılırsa aslında çok kullanışlı olur ancak hala çok eksiği olduğunu düşünüyorum. Umarım geliştiriciler yüklenir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir