Apple Watch’lara FaceTime Gelebilir

Akıllı telefonların en popüler uygulamalarından birisi olan FaceTime, büyük olasılıkla Apple Watch cihazlarına da getirilecek. Görüntülü çağrı uygulamalarından birisi olan ve kısa sürede büyük bir potansiyel yakalayan FaceTime uygulaması, ilerleyen zamanlarda akıllı saatlere de entegre edilebilecek.

FaceTime Desteği Geliyor

Şuan için sadece iPhone ve iPad modellerinde destekli çalışan FaceTime, ilerleyen zamanlarda Apple Watch cihazlara da uyum sağlamaya başlayacak. ABD merkezli birçok şirketin açıklamalarına göre Apple firması, bu konu hakkında yeni bir patent satın aldı. Patentin derinliğine indiğimiz zaman da, saatin kayışında gelişmiş bir kamera ve teknoloji yer alacak.

Fakat her ne kadar bu patent alınsa da, saati yine de görüşme sırasında yüzümüzde doğru tutacağımızı unutmayalım. Çünkü kolumuzdaki saat takılıyken görüşmeye başladığımızda karşımızdaki insan direk burun deliklerimizle karşı karşıya kalıyor. Fakat Apple, bu problemi de ortadan kaldırmak adına yansıtma özelliğini kullanabilir.

İlerleyen zamanlarda Apple’ın yeni patentinin özellikleri ve bu patentin ilk olarak hangi cihazlarda destekleneceğini öğreneceğiz. Sizlere yeniden bilgi vermeye çalışacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir