Bulaşık Makinesi Arızalarında Kaliteli Servis

 Bulaşık makineleri günümüzün en sık kullanılan beyaz eşya ürünleri arasındaki yerini akıllı teknoloji gelişimi ile birlikte almaya başladı. Özellikle de ilk geliştirildiği dönemlerde lüks bir ev teknolojisi konumunda bulunması nedeni ile toplum genelinde yaygın olmayan ancak son yıllarda gelişim ivmesinin sürat kazanması ile birlikte bulaşık makineleri de dünya genelinde her eve girmeyi başarmış durumda bulunuyor. Bu şekilde günlük ev işleri arasında en sorunlu ve en zorlu işlerden birisi olan bulaşık yıkama işlemini modern standartlara kavuşturan bulaşık makineleri oldukça yoğun tempoda kullanılırken, olası arızalanmalarına ilişkin olarak ise 7 gün 24 saat kesintisiz olarak profesyonel servis desteğini Acıbadem Samsung Servisi merkezi aracılığı ile alabilme imkanı bulunuyor.

Bulaşık makinelerinin üretimi sırasında kullanılan kaliteli malzemelerden, ileri teknolojiye kadar her konuda eş değer yapıya sahip olan bir bulaşık makinesi servisi altyapısı üzerinden faaliyet gösteren Feneryolu Siemens Servisi merkezinin uzman teknik ekipleri de bu ürünlere dair deneyim ve sertifikalı eğitim sahibi olmaları sayesinde çok daha kısa süreler içerisinde sorunlara ilişkin olarak çözümler geliştirebiliyor. Bulaşık makinelerinde sıklıkla görülen genel basit arızalanmalardan, en komplike arızalanmalara kadar her birine ilişkin olarak profesyonel standartlarda servis müdahalelerinde bulunan teknik personellerin, güler yüzlü hizmetleri sayesinde bulaşık makinesi arızası onarımlarında dünya standartlarına uygun bir hizmet alabilme imkanı bulunuyor.

Tüketicilerin her aşamada bilgilendirildiği ve izinleri doğrultusunda uygulamaların yerine getirildiği Kozyatağı Teka Servisi merkezinin bulaşık makinesi servisi hizmetleri dahilinde garantili bir çalışma gerçekleştiriliyor. Uzman personellerin müdahalesi ile onarılan ya da değişimi uygulanan tüm bulaşık makinesi parçaları ve bu parça ile ilgili olan arızalanmalara ilişkin olarak 1 yıllık garanti hizmeti veriliyor. Böylelikle tüketicilerin olası tekrarlamalar durumunda mağduriyet yaşamasının önüne geçilebilirken, bulaşık makinesi servisi hizmet standartlarının dünya standartları seviyesine ulaşmasını sağlıyor. Parça değişimlerinin orijinal yedek parçalar ile gerçekleştiriliyor olması ürünün çok uzun süreler dayanıklılık gösterebilme potansiyeline sahip olmasını ve böylelikle de sürekli arızalanan ya da arızalanmasa da bozulmayıp, çok daha düşük performans vermesi gibi problemlerin tüketiciyi mağdur etmesinin önüne geçilmesini sağlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir