Gear S2, S3 ve Fit 2 için iOs Desteği Sonunda Geldi!

Samsung’un CES 2017’de yaptığı açıklamaya göre 1 yıldır iOS eşleşmesi bekleyen Samsung kullanıcıların derdine derman olamadı. 2016 yılının başlarında Samsung, bu yıl içerisinde Gear S2 akıllı saatini iOS ile uyumlu hale getirme müjdesi vermişti. Ne yazık ki 2016 yılını geride bıraktık fakat beklenen müjde hala gerçeğe dönüşmedi. Hatta saatin bir üst versiyonu olan Gear S3 de piyasaya sürülmüştü.

Belli bir zaman sonra Samsung, CES 2017’de yaptığı duyuru ile yeni çıkan saatleri için iOS desteğini başlattığını duyurdu. 1 yıldır bu haberi bekleyenler, doğal olarak App Store’a saldırdı ama yine aradıklarını bulamadılar; iOS için yayınlanmış bir Gear Manager uygulaması yoktu.

ŞİMDİ İSE MÜJDE GERÇEĞE DÖNÜYOR!

Neredeyse yılan hikayesine dönen Gear S2, Gear S3 ve Gear Fit 2 için oluşacak iOS desteği ve uygulaması App Store üzerinden iPhone kullanıcılarına sunuldu.

Sizlerde bu cihazlardan kullanıyorsanız, akıllı saatlerinizi iPhone üzerinden kullanmak için uzun zamandır bekleyenlerdenseniz, App Store’dan uygulamayı indirerek cihazınızı eşleştirebilirsiniz. Yalnız dikkat etmeniz ve unutmamanız gereken bir nokta var; bu uygulamayı indirip eşleştirecekseniz cihazınızın sıfırlanması gerekecek. Bu şekilde eşleştirme başarıyla gerçekleşebilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir