Geniş Firma Rehberi

İnsanlar bazen farklı bir bölgede geziye çıkabilir. Bu bölgenin güzelliklerini ve tarihini inceleyen kişiler için bazen bir mağaza, bir işletme veya bir restoran ihtiyacı bulunabilir. Müşteri, en iyi işletmenin hangisi olduğunu öğrenmek adına hemen internet üzerinden Tikla.com.tr web sitesine girer ve yüz binin üzerinde işletme arasından en beğendiğini seçer. Otel, market, benzin istasyonu, mobilya mağazası veya camcı. Her türlü işletmenin bulunduğu Tikla.com.tr müşterilerine kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor.

Firmaların ve Müşterilerin Avantajları

İşletme sahipleri için birçok avantajı bulunan web sitesinin sağladığı avantajlar arasında reklam ve öne çıkarma hizmeti yer alır. Öne çıkarma hizmeti alan firmalar en ön sıralarda gözükerek daha fazla müşteri kazanma şansını yakalar. Bu da hem müşteri hem de gelir arttırmak için etkili bir yol olmaktadır. Aylık ziyaretçi sayısı 3 milyonun üzerinde olan web sitesinin bir diğer avantajı ise rakip o bölgedeki rakip firmanın tanınmasıdır. Firmalar buna göre rekabet içerisine girerek en iyi hizmeti verebilir.

Kısa sürede 100.000’in üzerinde firmaya ulaşan Tikla.com.tr, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak istiyor. Firmaların kolay bir şekilde bulunması için her türlü özelliği sağlamaya çalışan web platformu, geniş firma rehberi ile bir firmayı kolayca bulmak için doğru bir seçenek. Web sitesinin avantajları arasında karşılaştırma ve filtreleme özelliği, harita özelliği ve yol tarifi alma özelliği yer alır.

Türkiye’nin en güncel firma rehberi : tikla.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir