İlk iPhone 8 Siparişleri Gönderim İçin Hazırlanıyor!

Bildiğimiz üzere Apple, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ ın başta ABD olmak üzere dünyanın diğer çok ülkesi için ön sipariş tarihini 15 Eylül, piyasaya çıkış tarihi ise 22 Eylül olarak duyurmuştur. İlk günden hemen ön sipariş vererek heyecanlı bir bekleyiş içerisine giren müşteriler, ürün durumu bilgisinin ürünlerin duyurulan teslimat tarihinden çok daha önce, bugün itibariyle hazırlanıyor olarak güncellendiğini fark ettiler.

2017 içerisinde iPhone 8 veya iPhone 8 Plus’ ı Türkiye’ de sipariş vermek ne yazık ki mümkün değildir. Yeni iPhone modellerinin Türkiye fiyatının ve ne zaman piyasaya çıkacağı belirtildi.

Apple’ nin iPhone 8 ön siparişleri gönderim durum bilgisini hazırlanıyor olarak güncellemesi elbette ki herhangi bir fark oluşturmayacaktır. iPhone 8 veya iPhone 8 Plus’ ın siparişlerin teslimatına öyle ya da böyle 22 Eylül’ de başlanacaktır.

Yani şaşırtıcı bir şekilde, iPhone 7s ve 7s Plus’ ın yerini alan ve kullanıcı tarafından büyük bir fark yaratmayan yeni iPhone 8 ve 8 Plus’ a olan ilgi oldukça yüksek gibi duruyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir