İnternetten Sipariş, Adrese Teslim Pasta

Yılbaşı, doğum günü ya da işte elde edilen herhangi bir başarı için pastalı bir kutlama yapmak istiyorsanız; yazımızı okumalısınız. Pastanın o güne uygun özel bir lezzete ve görünüme sahip olmasını istiyorsanız; İnternet üzerinden sunulan seçeneklere göz atmanın faydalı olacağını söyleyebiliriz.

Birbirinden farklı görünümlere sahip birçok butik pastayı sipariş edebileceğiniz gibi, birbirinden lezzetli klasik pastaları da sipariş edebilirsiniz. İsteğinize göre çikolatalı, meyveli, fıstıklı pastalar hazırlanmakta ve uygun fiyatlarla size sunulmaktadır. Böylece, pasta seçmek için pastane aramanıza gerek kalmaz. İstediğiniz pastayı seçip siparişinizi verebilirsiniz.

İstediğiniz Pasta Adresinize Teslim

PASTAMBURADA gibi butik pastalar hazırlayan siteler, İstanbul’un bütün ilçelerine pasta gönderebilme kapasitesine sahiptir. Tek yapmanız gereken, seçeceğiniz pastaya göre iki ya da bir gün öncesinden sipariş vermek pastanın elinize ulaşmasını beklemektir.

Pastalar, pastacılık konusunda uzman kişiler tarafından titizlikle hazırlanır ve lezzet ve görüntü açısından oldukça tatmin edici bir şekilde teslim edilir. Pastanın kaç kişilik olacağını da siparişinizi verirken seçme şansı tanınır. 10 kişilik bir pasta sipariş edebileceğiniz gibi 15, 30 hatta 40 kişilik bir pastayı bile sipariş edebilirsiniz. Böylece, katılımın yoğun olacağı kutlamalarda da pasta sıkıntısı yaşanmaz. Pastanız, siparişin teslim edileceği gün hazırlanır ve belirttiğiniz adrese kargolanır. Size sadece pastayı misafirlerinize ikram etmek ve zevkle yemek kalır.

Farklı Konseptte Pastalar

Birbirinden farklı konseptlere uygun birçok butik pasta da hazırlanmaktadır. Özellikle belli çizgi filmlerin ya da oyuncakların tutkunu olan çocukların doğum günleri için uygun olan bu pastalarda birçok farklı seçenek mevcuttur.

Çocukların ilgisini çekecek batman, oyuncak bebek, penguen motfili pastalar üretildiği gibi; nişanlara, düğünlere, sevgililer günü kutlamalarına uygun olacak figürlere sahip pastaların da üretimi yapılmaktadır.  Bu pastalar, pastanın yeneceği tarihin iki gün öncesinden sipariş edilmelidir.  Pasta sizin belirttiğiniz tarihte, tam olarak aklınızdaki formu karşılayacak şekilde teslim edilecektir. (Dilerseniz şimdi nişan / düğün pastaları için Pastamburada’yı ziyaret edin!

Pastanın meyveli olmasını istediğiniz durumlarda görüntüyü korumak için meyveler dondurulmuş halde kullanılacağından, bu pastaları sipariş etmenizden sonra yarım saat ile kırk beş dakika arasında tüketmeniz uygun olacaktır.

Bu seçeneklerin tamamını değerlendirmek ve kaliteli hizmet almayı garantilemek için pastamburada.com adresini ziyaret etmeyi seçebilirsiniz. Pastamburada, pastaların teslimatında kargo ücreti almamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir