iOS 10.3 Beta 3 Yenilikleri Neler?

Apple, iOS 10.3 beta 2‘yi çıkarmasının hemen ardından boş durmayarak iOS 10.3 beta 2‘yi yayınladı. iOS 10.3’ün ikinci geliştirici betasını şimdi rahatlıkla indirebilirsiniz. Peki iOS 10.3 Beta 3 yenilikleri neler? gelin bir bakalım…

Apple, iOS 10.3 beta 2‘yi yayınlamasının hemen ardından geliştiriciler test amacıyla  iOS 10.3’ün üçüncü beta sürümünü yayına soktu. Her çıkan bir beta sürümünde hatasız ,  performanslı  ve bir çok yenilik ile karşımıza çıkan iOS 10.3’ün bu beta sürümüyle beraber Uygulama Uyumluluğu adı verilen bir özellik geldi.

iOS 10.3 beta 3 sürümüyle beraber App Compatibility yani Uygulama Uyumluluğu adı verilen bir özellik geldi. Artık bundan sonra bu özellikle beraber yarlar uygulamasına yeni bir menü gelmiş durumda. Bu menü sayesinde elecekteki iOS sürümünüz ile çalışmayabilecek uygulamaları sizlere listeleyecek. Bu listede yer alan uygulamaları açtığınızda sizi Apple Store kısımına yönlendirip uygulamanın en son ne zaman güncelleme aldığını gösterecek. Bu özelliğe erişmek istiyorsanız yapmanız gereken Ayarlar > Genel > Hakkında menüsüne girmek olacaktır.  Umarım yazımız faydalı olmuştur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir