iPhone 7 Alınır mı? Özellikleri ve Fiyatı

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için 2016 yılında çıkan iPhone 7’yi inceledik inceledik. Bir çoğunuzun kafasını kurcalayan iPhone 7 özellikleri nelerdir? iPhone 7 ne kadar? iPhone 7 alınır mı? sorularının cevabını sizler için vermeye çalışacağız. Detaylar yazımızda…

iPhone 7 Özellikleri Nelerdir?

2016 yılında çıkarılmış olan geniş bir ekrana sahip ve dikkatleri oldukça üstüne çeken  iPhone 7, sıçramalar başta olamak üzere güzel bir tasarım ile Apple firması kullanıcılarına sundu. Yeni siyah ve simsiyah renk seçenekleri ile karşımıza çıkan iPhone 7, e suya ve sıçramalara karşı oldukça dayanaklı olacak şekilde tasarlandı. 12 Mp arka kamera haricinde  7 MP ön kameraya sahiptir. Ayrıca yüksek kamera özelliklerine sahip olan iPhone 7 optik görüntü stabilizasyonu ve dört LED ışıklı Trune Tone Flash gibi özelliklere de sahiptir. Phone 7 Plus’ta ise iPhone 7’ye göre daha iyi bir fotoğraf deneyimi yaşayabilirsiniz. Retina HD ekran ile üretilen iPhone 7 ve iPhone 7 Plus, birden fazla renk seçeneğine sahip olmasıyla beraber %25 daha fazla parlaklık ve 3D Touch ekran özelliklerini barındırmaktadır. Ayrıca iPhone 6’dan farklı olarak bu modelde A10 Fusion Çip kullanılmıştır.

Ses çıkışında da bir farklılık yapan Apple firması stereo ses çıkışı kullanarak iPhone 6’ya 2 kat daha fazla ses performansı sunmaktadır. Bu özellikle beraber iPhone 7’nin çıkmasıyla beraber Apple firması AirPods kulaklıklarını da piyasaya sürdü.

iPhone 7 Ne Kadar?

450 MBPsi özelliğini içerisinde barındırması sebebiyle iPhone 6’ya göre 3 kat daha fazla hızlı olan iPhone 7 modeli Phone 7 ve iPhone 7 Plus, 32 GB’lık modeli şuan olarak vatan bilgisayarda yaklaşık olarak  2989.09 Türk Lirasına satılmaktadır. Fakat bu durum mağazadan mağazaya değişiklik gösterebilir.

iPhone 7 Alınır Mı?

Özellikleri ve bir çok konu bakımından oldukça iyi olan iPhone 7 modelini kesinlikle öneririm. Eğer ki performans açısından  ve kamera bakımından iyi bir telefon istiyorsanız kesinlikle önereceğim telefonlar arasında yer alır. Umarım yazımız sizleri için faydalı olmuştur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir