iPhone 8 Yeni Görselleri Sızdırıldı

Apple’ın yeni çıkartacağı telefonu olan iPhone 8 ile ilgili uzun zamandır oldukça fazla sızıntı bilgiler ve görseller geliyor. Tabi ki bu görsellerin ve bilgilerin ne kadarı doğru orası bilinmiyor. Her geçen gün yeni görselleri gelen iPhone 8’in bugün farklı görselleri de yayınlandı.

Şimdi ise iPhone 8’in şematik çizim görselleri yayınlandı. Yepyeni detaylarına dikkat etmemek elde değil.

Açıkçası bugüne kadar o kadar çok fotoğraf çıktı ki artık hangi fotoğrafıniPhone 8’e ait olduğunu anlayamıyoruz. Şematik çizimlere baktığımızda bu görsellerin daha doğru bilgi olduğunu hissediyoruz. Bugün Benjamin Geskin ve Slashleaks tarafından yeni şematik görseller yayınlandı. Benjamin Geskin tarafından yayınlanan önceki fotoğraflara da baktığımızda cihazın son aşamalarda olduğunu görüyoruz.

Görselleri detaylı olarak incelediğimizde telefonun ön yüzünün sadece ekran olduğunu görüyoruz. Telefonun arka tarafında yer alan kameranın dik bir şekilde yerleştirildiğini de görüyoruz. Görsellere de telefonun arka tarafında yuvarlak bir alan görüyoruz buranın parmak izi için kullanılacağı söyleniyor ama Apple’nin logosu için de çizilmiş olabilir.

Cihazın alt tarafına gelecek olursak hoparlör, mikrofon ve şarj girişi yer alıyor. Ekranın üst tarafını incelediğimizde ön kamera ve ahize yer alıyor. Daha önceden ön kameranın alt tarafta olacağı söylentileri vardı ama artık bu çizimlerle o söylentinin yalan olduğunu görüyoruz.

Aleaks tarafından iPhone 8’e ait olduğunu iddia ettiği birkaç kılıf görseli de yayımlandı. Bu kılıf görsellerine bakacak olursak telefonun oldukça kalın olduğunu görüyoruz. Tabi bu kalınlık kılıftan kaynaklanacağı fikrindeyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir