iPhone 8 Yeni Renk Seçenekleri Sızdırıldı

iPhone 8 hakkında son gelişmeler yayılmaya devam ediyor. Son zamanlarda ortaya çıkan bilgilere baktığımızda, iPhone 8 modelinin gecikeceğini ele almıştık. Gerçekten durum böyle ve bu cihaz biraz gecikme yaşayacak. Fakat son gelişmeler cihazın gecikme durumuyla alakalı değil. İddialara göre iPhone 8 modeline yeni bir renk seçeneği gelecek. Peki bu renkler nasıl şekillenecek?

Benjamin Geskin Görüntüleri Paylaştı

Twitter kullanıcılarından birisi olan ve yeni üretilmeye hazırlanan cihazlarla arası bir hayli iyi olan Benjamin Geskin, iPhone 8 modelini yeni renk seçeneğiyle beraber paylaştı. Geskin’in gönderisine göre cihazda ayna gibi bir renk kullanılacak. Yani kullanıcılar cihazın arka kısmına baktıklarında aynaya bakıyorlarmış gibi olacaklar ve kendilerini rahatlıkla görebilecekler. Tabii ki ayna şeklinin de iki renk seçeneği bulunacak. Birisi siyah olacak diğeri de tıpkı ayna gibi şeffaf bir yol izleyecek.

OLED ve Diğer Özellikler Yankı Uyandıracak

iPhone 8 modeli, iddialara göre tamamen cam bir yapıyla gelecek ve çerçevesi bile camdan olacak. Aynı zamanda OLED ekranı ile birlikte gelecek olan cihazda kablosuz şarj özelliği de barınacak. Şuan için iPhone 8 modeliyle ilgili herhangi bir gelişme olmadı. Fakat cihazın bir müddet daha üretim bekleyeceğini tahmin ediyoruz. Gecikmelerin sebebi de, piyasadaki OLED ekran sorunu olarak gösteriliyor. İlerleyen günlerde OLED cam siparişleri tamamlanmış olacak ve cihazlar üretime geçecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir