iPhone 8’in 3D Algılama Yeteneğine Sahip Ön Kamera Modülü Sızdırıldı

Artık piyasaya sürülmesine kısa bir zaman kalmış olan İphone 8 için, bilgiler gelmeye devam ediyor. Son gelen bilgiler doğrultusunda, İphone 8’in mükemmel özelliğe sahip kamerasının fotoğrafları paylaşıldı. 

 

Apple’nin algılama yeteneğine sahip olan kamerası, OLED ekranlı İphone 8’lere kaliteli bir şekilde yansıtılacak gibi gözüküyor. 3D destekli algılama özelliğine sahip bir kameranın olacağı söylenmişti fakat bu sızıntıyla beraber, artık tamamen netliğe kavuşmuş durumda. Ayrıca kameranın saniyede yaklaşık 60 kare üzerinde 4K video çekebileceği de, söylentiler arasında yer alıyor. Bildiğiniz gibi daha öncelerde de böyle bir kaç bilgi gelmişti.

Kablosuz şarj özelliği, A11 çipi, OLED ekran gibi bilgiler geldikten sonra, böyle bir bilginin gelmesi, herkesi şaşırttı. Fotoğraf gelmesine rağmen, net bilgiler gelmeden doğru olduğunu söyleyemeyiz. Fakat İphone 8in gelmesine çok az bir süre kaldığı için, böyle bilgilerin ve iddiaların gelmesi gayet normal karşılanıyor. Ayrıca başka bir sızıntı daha ortaya çıktı ve İphone 8’in fabrikasından bir video ortaya çıktı. Çin kaynaklı bir siteye göre, kalite kontrol sürecinin yaşandığı bir video yayınlandı. İşte video hakkında tüm detaylar aşağıdaki videoda.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir