iPhone 8’in Ekranı Nasıl Görünecek?

iPhone 8’in ekranı ile ilgili söylentiler hız kesmeden sürüyor. Bu yılın amiral gemisi olan iPhone’unun uçtan uca OLED bir ekrandan ibaret olacağını artık net bir şekilde bilmekteyiz fakat Apple’ın premium iPhone modeline, premium bir görünüş katılması için tasarım noktasında başarılı çalışmalar yaptığı söyleniyor. Durum böyle olunca, söylentilerden yola çıkarak oluşturulmuş ekstra bir ekran konseptini direk kabullenmek mümkün olmuyor. Yeni çalışmalar sonucu ne gibi telefon ortaya çıkacak belli değil fakat bir çok alandan farklı söylentiler söyleniyor. Doğal olarak İphone bekleyen bireylerin, akılların soru işaretleri geliyor.

Genel hatları ile iPhone 8’in ekranının ne gibi görüneceği netleşmiş durumda fakat ön kameranın ve sensörlerin bulunduğu üst taraftaki alan için kafalar son derece karışık. Nedeni ise iPhone 8’in ön kamerasının ve sensörlerinin bulunduğu alanın ekran ile bütünleşmesi adına durum çubuğu ile beraber bazı ince detaylar olmasından dolayıdır.

Tasarımcı olarak devam eden Maksim Petriv, iPhone 8’in yüksek ihtimal ekranının nasıl görüneceğini gösteren bir kaç paylaşım yaptı ve premium iPhone modelinin ekranı için bazı söylevlerde bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir