Apple, iPhone’da 32 GB Hafızayı Kaldırıyor!

ABD’li teknoloji devi Apple, iPhone’unun 10. yılı için bir çok kullanıcısını mutlu etmek amacıyla yenilik getirme amacında. Yapılan bir çok habere göre iPhone, yeni modeliyle birlikte 32 GB’lık hafıza seçeneğini ortadan kaldırıyor. Detaylar haberimizde…

Apple, 10. yıl için çıkaracağı yeni model için çok özenli davranarak kullanıcılarının karşısına farklı bir biçimde çıkmak istiyor. Özellikle tasarım açısından değişiklik bekleyen bir çok kullanıcı Apple’ın birçok yeni teknolojisini bu modelde görmeyi amaçlıyor. İnternete çıkan bir habere göre Apple bu seferki modelinde kullanıcılarını memnun edecek gibi gösteriyor. Teknoloji devi Apple aldığı ekran patentlerinden hariç hafızada da değişikliğe gidecek gibi görünüyor. Kısacası Apple’nin yeni bu modelinde 32 GB seçeneğini kaldırılacağı iddia ediliyor.

Apple’ın iPhone 7s modeli 64 GB seçeneğini ile geleceği hakkında henüz resmi bir bilgi yer almıyor. Fakat gelen bir çok habere göre Apple’nin yeni çıkaracağı bu modelinde 64 GB seçeneğini getirmesi oldukça yüksek görülüyor. Henüz kesin bir bilgi olmadığın tekrar söyleyeyim  bu konu hakkında haber geldikçe sizlere bilgi vereceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir