iPhone Kişilerden Birden Fazla Kişiyi Aynı Anda Nasıl Silebiliriz?

Son zamanlarda yeni model iPhone cihazlarla beraber gelen i OS güncellemeleri, maalesef kullanıcıların bazı özelliklerden faydalanması için bir şey ifade etmiyor. i OS kullanıcıların şikayetçi olduğu konulardan birisi de rehberle alakalı. Rehberde birden fazla kişiyi aynı anda nasıl silebileceğini çözemeyen insanlarımız, maalesef rehber menüsünü sürekli gezerek bir şeyler bulmaya çalışıyor. Fakat bu özelliği, rehber sekmesinde bulamazsınız. Peki iPhone modellerinde birden fazla kişiyi aynı anda nasıl silebiliriz?

iPhone Kişilerden, Birden Fazla Kişiyi Aynı Anda Nasıl Silebiliriz?

Öncelikle bu işlemi rehber kısmından hiçbir şekilde yapamayacağınızı belirtelim. İlk olarak App Store’a girerek Cleaner programını indireceğiz.

Uygulamayı indirip çalıştırdıktan sonra, açılışta sizden erişim izni istenecektir. Karşınıza gelen pencereden ‘’Kişilere Erişim’’ seçeneğine dokunarak, daha sonra ‘’Tamam’’ ifadesine dokunmanız gerekiyor.

Programda bu işlemden sonra ilerleme yapabilmek için ‘’ileri’’ sekmesine dokunarak devam edeceğiz.

Kısa süre sonra programın ana ekranı karşınıza çıkacaktır. Ana ekranda en üstte yer alan ‘’Tüm Kişiler’’ seçeneğine girin ve bir sonraki adımda sağ üst köşede bulunan kalem ikonuna dokunun.

Biraz bekledikten sonra karşınıza kişi listeniz gelecektir. Artık topluca silmek istediğiniz kişilerin üzerine tek tek dokunup, sağ alt kısımdaki çöp kutusuna dokunmanız yeterli olacaktır.

Adımları dikkatli takip edip uyguladıktan sonra, rehber içerisinde gezinmenize gerek kalmayacak ve bu işi tek seferde halledebileceksiniz.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir