iPhone Silinen Fotoğrafları Geri Getirme Yöntemi

Akıllı telefon kullanan kimselerin başlarına gelen en büyük sorun bir içeriği veya fotoğrafı istemsiz olarak silip sonra geri yükleyememektir. iphone silinen fotoğrafları geri getirmek için birçok yöntem sunar.

Bunların başında yedekleme sistemi yer alır. Günümüzde ister android ister ios tabanlı işletim sistemine sahip olsun her akıllı telefon markası müşterilerinin verilerini bulut tabanlı sistemlerde muhafaza eder. Bu durum telefon değiştirdiğiniz zaman işinize yarayan veya hoşunuza giden içeriklere istediğiniz zaman ulaşmanızı sağlar. İCloud ve İtunes uygulamalarında bu yolu kullanarak kolay bir şekilde yedeklediğiniz içerikleri telefonunuza yeniden yükleyebilirsiniz.

Diğer bir yöntemse Recently Deleted klasöründen faydalanmaktır. Bu klasör telefonunuzdan sildiğiniz fotoğrafları 30 gün boyunca saklar. Bu zaman zarfında Recently Deleted klasörünü kullanarak sildiğiniz içerikleri telefona yeniden yüklemek mümkündür. Fakat bu kalsörün İCloud ve İTunes uygulamalarına erişim olanağı yoktur.

Ayrıca yedekleme yapmadığınız fotoğraf ve içerikleri İPhone’a geri yüklemek istiyorsanız piyasada çeşitli aplikasyonlar yardımıyla bu hizmeti veren işletmeler bulabilirsiniz. Fakat böyle bir hizmetten faydalanmak için yüksek bir ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz.

iphone silinen fotoğrafları geri getirme yöntemi detaylı ve videolu anlatım : https://www.applefoni.com/iphone-silinen-fotograflar-nasil-geri-getirilir/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir