iPhone ve iPad’de Fotoğraf Baskısı Nasıl Alınır?

iPhone veya iPad’de çekmiş olduğunuz fotoğrafları yazıcıdan çıkartmak mı istiyorsunuz? Bu yazımızda siz okuyucularımıza iPad’de Fotoğraf Baskısı Nasıl Alınır? size bunu anlatmaya çalıştık. Daha fazla uzatmadan yazımıza geçelim…

Bazılarımız iPhone veya iPad’de çekmiş olduğumuz fotoğrafları çıkartmak istiyoruz. Fakat bazılarımız çıkartmayı bilirken bazılarımız bilmiyor. Fakat bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıptır. Biz siz değerli üyelerimiz için araştırdık ve iPhone ve iPad’de Fotoğraf Baskısı Nasıl Alınır ? bu sorunun cevabını şimdi sizlere vereceğiz. Daha fazla uzatmadan baskı almak için gereken adımlara geçelim.

iPhone ve iPad’de Fotoğraf Baskısı Nasıl Alınır ?

Fotoğraflarınızı ve videolarınızı birden fazla yolla paylaşmanız mümkündür. Veya bu paylamış olduğunuz fotoğrafları başkalarına göndermek isteyebilirsiniz. AirDrop, Mesajlar, Mail, iCloud, Twitter, Facebook gibi bir çok uygulamayı fotoğraflarınızı paylaşmak başta olmak üzere göndermek vb şeyler için kullanabiliriz. Fakat bazılarımız paylaşmak veya göndermek yerine fotoğrafların baskını almak isteyebiliyor. Eğer ki sizde fotoğraflarınızı bastırmak istiyorsanız  AirPrint uygulamasından yararlanabilirsiniz. Peki bu uygulama ile nasıl fotoğraf baskısı alabiliriz şimdi sizlere bunu adım adım anlatacağız.

*İlk öncelikle kullanmış olduğunuz cihazdan fotoğraflar uygulamasını açarak çalıştırın.

*Fotoğraflar uygulamasını açıktan sonra yapacağınız şey ise baskısını yaptırmak istediğiniz fotoğrafı seçmek olacaktır.

*Baskısını yapmak istediğiniz fotoğrafı seçtikten sonra paylaş butonuna tıklıyoruz.

*Seçtikten sonra alta birer yazıcı simgesi gözükecektir. Buna tıklıyoruz.

*Üsteki işlemi yaptıktan sonra yazıcı seç kısmına tıklayın ve Ağ üzerinde aktif olan yazıcımızı seçerek fotoğrafımızın baskısını yaptırıyoruz.

Arkadaşlar yukarıda anlatmış olduğumuz adımları yaparak rahatlıkla iPhone ve iPad’de fotoğraf baskısı yapabilirsiniz. Fotoğraf baskısı yaparken herhangi bir sorunla karşı karşıya kalıyorsanız aşağıdan yorum yaparak bizlere sorabilirsiniz. Umarım faydalı olmuştur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir