iPhone XS Max’in Patladığına Yönelik İddia

iPhone XS Max Gerçekten Patlıyor mu?

 Akıllı telefonlar ile ilgili patlama sorunu günümüzde çok fazla yaşanırken, bir iddia da İphone XS Max için atıldı. ABD’de Ohio’da yaşayan kişi tarafından iPhone XS Max telefonunun patladığına dair iddialar yer alıyor. 1 ay önce aldığı telefonunun cebindeyken alev aldığını belirten Josh Hillard isimli kişi, önce yanık kokusu aldığını ve ardından bacağında yanma hissi olduğunu belirtiyor.

iPhone XS Max’in Patladığına Yönelik İddia

Olay sonrası Apple Store’a gittiğini belirten Hillard, yanan kıyafeti ile birlikte eriyen telefonunu çalışanlara göstererek, 20 dakika çalışanlarla konuştuğunu ve eriyen SİM kartının çalışanlar tarafından görüldüğünü belirtiyor. Mağazada uzun süre bekletilerek, telefonunun incelendiğini ifade eden Hillard, cihazın geri gönderilmesini ve inceleme sonucunda kendisine yeni bir cihaz verilebileceği belirtilmiş. Ama istediğini alamayan Hillard, telefonunu alarak ne yazık ki geri dönmüş.

Apple bu yıl içerisinde iPhone XS ve iPhone XS Max ile iPhone XR modellerin büyük bir umutla piyasaya sürmesine rağmen istediği başarıyı elde edemediği için, çok şaşırtacak bir karara imza atabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir