iPhone’da YouTube Müziklerini Arka Planda Oynatma

Telefonumuza indirdiğimiz müzikler, dönüp dolaşıp aynı olduğu için bazı zamanlarda da YouTube üzerinden yeni parçalar dinlemek istiyoruz. Tabii ki özellikle iPhone kullanıcıları, YouTube üzerinden müzik dinlerken ekranı kapatamıyor ve uygulamadan çıkış yapamıyor. Çünkü durum böyle olunca müzik duruyor veya kapanıyor diyebiliriz. Peki bu problemi iPhone kullanıcıları olarak nasıl çözeceğiz? Sizler için iPhone telefonlarda YouTube müziklerini arka planda oynatma seçeneğini araştırdık. Bakalım nasıl yapacağız?

SongStream Uygulamasına Göz Atın

iOS kullanıcılarına özel olarak üretilen SongStream uygulaması sayesinde, iPhone kullanıcıları artık bu dertten fazlasıyla kurtuluyor. SongStream uygulamasını marketten veya farklı bir yerden indirdiğiniz zaman artık YouTube müziklerinizi arka plandan da dinleyebileceksiniz. Ayrıca uygulamanın güzel bir özelliği sayesinde parçaları liste halinde bir araya getirebilecek, YouTube döneminin en popüler videolarına ve müziklerine de kısa zamanda ulaşabileceksiniz.

YouTube uygulamasından bir müzik dinlediğiniz zaman arka planda aniden gelen mesaja cevap vermek zorunda kalabiliyorsunuz. Ayrıca bunun haricinde aklınıza gelen bir şeye bakmak istediğinizde, farklı bir uygulamaya geçtiğinizde doğal olarak YouTube uygulamasından çıkmış oluyorsunuz. Hal böyle olunca da zevkle dinlediğiniz müziğiniz yarıda kesiliyor ve telefon, sizin tekrar uygulamayı açmanızı bekliyor.

SongStream uygulamasını indirip telefonunuza kurun ve bu sıkıntıdan iPhone kullanıcıları olarak tamamen kurtulun. Artık sizler de aklınızdan geçen her şarkıyı, arka planda rahatlıkla dinleyebileceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir