Kategori: Apple Watch

  • Apple Watch’lara FaceTime Gelebilir

    Akıllı telefonların en popüler uygulamalarından birisi olan FaceTime, büyük olasılıkla Apple Watch cihazlarına da getirilecek. Görüntülü çağrı uygulamalarından birisi olan ve kısa sürede büyük bir potansiyel yakalayan FaceTime uygulaması, ilerleyen zamanlarda akıllı saatlere de entegre edilebilecek. FaceTime Desteği Geliyor Şuan için sadece iPhone ve iPad modellerinde destekli çalışan FaceTime, ilerleyen zamanlarda Apple Watch cihazlara da uyum sağlamaya başlayacak. ABD merkezli… Devamını Oku "Apple Watch’lara FaceTime Gelebilir"

  • Apple Watch ile iPhone Olmadan Müzikler Nasıl Kontrol Edilir?

    Yapılan değişiklikler ve güncellemeler sonucunda Apple’ın watchOS sürümünde bir hayli farklar meydana gelmişti. Daha sonra 4.3 sürümünün hemen ardından Apple, Apple Müzik uygulamasına yeniden yön vererek Apple Music kütüphane desteğine de kapı açtı. Bu özellik tam anlamıyla açık olmamakla beraber, kütüphanenizin tamamını yine de iPhone cihazınız olmadan Watch cihazınız üzerinden kolay bir yöntemle yönlendirebilirsiniz. Peki bu işlemi nasıl yapacağız? Apple… Devamını Oku "Apple Watch ile iPhone Olmadan Müzikler Nasıl Kontrol Edilir?"

  • Apple Watch’a Nasıl Müzik Yüklenir ve Nasıl Dinlenir?

    Apple Watch kullanıcıları, müzik  dinleme konusunda bazı sıkıntılar yaşayabiliyor. Özellikle Watch’lerine nasıl müzik yükleyeceklerini ve iPhone ya da Bluetooth hoparlörlerden nasıl kontrol altına alacaklarını bilemiyorlar. Fakat tüm bunları uygulayabilmek, oldukça kolay. Apple Watch, iPhone cihazınızda çalan bir müziğe müdahale etme olanağı sağlıyor. Bu sayede Watch kullanıcıları, iPhone cihazlarını ceplerinden çıkarmadan çalan müzikle alakalı değişiklikler yapabiliyorlar. Apple Watch’ta Müzik Uygulaması Nasıl… Devamını Oku "Apple Watch’a Nasıl Müzik Yüklenir ve Nasıl Dinlenir?"