Rahatlık ve Güç İsteyenler Volkswagen’i Tercih Ediyor

Otomobilinizde rahatlık ve güç isterseniz kesinlikle siz de Volkswagen’i tercih edebilirsiniz. Dünyanın en iyi otomobil markalarından biri olarak dikkatleri üzerine çeken Volkswagen, sizin için çok farklı modeller üretiyor. Tüm modellerinde konforu ve rahatlığı sonuna kadar hissediyorsunuz. Bunun yanında bütün arabalarında ekstra güvenlik önlemleri de bulunuyor. Kesinlikle siz de onlardan birini tercih edebilir ve dilediğiniz güce sahip olabilirsiniz. Türkiye’de milyonlarca satan Volkswagen marka otomobiller, beklentinizi en üst düzeyde karşılayacaktır. Söylemeliyiz ki siz de bundan sonra istediğiniz gibi otomobilinizi Volkswagen’den alabilirsiniz. Dikkat çeken çok farklı modellere sahiptir.

Kaynak: http://www.yedekparcablogu.com/

Yeni Golf R Beklentinizi En Üst Düzeyde Karşılayacak

Beklentinizi en üst düzeyde karşılayacak olan yeni Golf R, bundan sonra tercih edebilecekleriniz arasında ilk sırada gelecektir. Söylemeliyiz ki mat renkler ile satışa sunulduğunu, göz alıcı tasarımının bulunduğunu belirtmeliyiz. Ayrıca teknolojik gelişmelerin tamamından faydalanıldığını da söylemeliyiz. 4Motion, Adaptif şasi kontrolü, 18 inç Cadiz alaşımlı jantlar, LED High stop lambaları, dinamik arka sinyal lambaları, dijital gösterge paneli Active Info Display gibi özellikler ile donatılmıştır. Tabii özellikleri bununla da sınırlı kalmamıştır. Aynı zamanda 9 farklı renk seçeneğine sahiptir. Fiyat olarak 288 bin TL’ye satıştadır. Eğer metalik renk isterseniz 1039 TL ödemek zorunda kalırsınız. Ayrıca panoramik açılır cam tavan seçeneği için de 2.887 TL ödemelisiniz.

Otomobil haberleri  : http://www.yedekparcablogu.com/k/otomobil-haberleri/

Arteon İle Güç Sizde

Gücü en iyi şekilde hissetmek, son derece harika bir tasarımı bulunan otomobile binmek isterseniz kesinlikle Volkswagen Arteon iyi bir seçim olacaktır. 2017 model olarak satışa sunulmaktadır. Ayrıca bu araç Volkswagen’in yeni modelidir. Tasarımının son derece hoş olması, yepyeni donanım özelliklerine sahip olması, teknolojiyi sonuna kadar kullanması onun en önemli özellikleri arasında yer almaktadır. Bunun yanında ambiyans aydınlatması, dijital gösterge paneli Active Info Display, elektrikli katlanabilir ve ısıtmalı krom kaplı aynalar, LED High ön farlar, 19 inç Chennai alaşımlı jantlar, maksimum 240 km hız ve şehir içi 7,1 litre yakıt tüketimi gibi özellikler sizi cezbedecektir. Ayrıca şehir dışında 100 kilometrede 5,1 litre yakıt tükettiğini de söylemek gerekir.

Volkswagen sayfası : http://www.yedekparcablogu.com/k/volkswagen/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir