Samsung Gear ile iPhone Nasıl Bağlanır?

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza Samsung Gear iPhone Nasıl Bağlanır ?  sorusunun cevabını vereceğiz. Daha fazla sizleri bekletmeden yazımıza geçelim…

Arkadaşlar ilk başta iPhone cihazımızın Bluetooth’unu açıyoruz. Bu saati önceden telefonunuzda kullandıysanız veya samsung markalı bir cihazda kullandıysanız yapmanız gereken ayarlar > gear bilgisi > gear sıfırlama diyerek saati sıfırlamak.

Yukarıda ki işlemi gerçekleştirdikten sonra App Store’a girerek  ‘Samsung Gear S‘ uygulamasını aratıyoruz. Daha sonra bu uygulamayı indiriyoruz. İndirdikten hemen sonra  klasik akıllı saatini nasıl kuruyorsanız iPhone cihazınız üzerinde samsung gear akıllı saatinizi o şekilde eşleştiriyorsunuz.  Daha sonra indirmiş olduğumuz bu uygulamaya girerek uygulamadan tarama başlatıyoruz. ve sonradan saatin ismini seçerek onaylıyoruz. İşte bu adımları yaparak Samsung Gear cihazınızı rahatlıkla iPhone’ye bağlayabilirsiniz. Umarım yazımız faydalı olmuştur. Eğer ki sorularınız var ise yorum yaparak sorabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir