Sınırsız Aktiviteleriyle Ağva Otellerinin Ayrıcalığı

Eşsiz ve yemyeşil bir doğasıyla Ağva, İstanbul’a 110 kilometre mesafesi bulunan muhteşem bir doğa ortamıdır. Sessizliğiyle ve doğayla iç içe olmasıyla beraber, ziyaretçilerini büyük bir huzura kavuşturan Ağva, tatil arayışı içinde olan insanlarımız için de muhteşem bir seçim olacaktır. İki nehriyle, doğal havasıyla ve doğal bir görünümüyle sizleri tamamen huzurun içine çekmeyi başaran Ağva, İstanbul Şile’ye bağlıdır. İstanbul içerisinde ve Karadeniz kıyılarında yer alan Ağva’ya Üsküdar tarafından yaklaşık 1.5 saat içerisinde ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca İstanbul semtlerinden Ağva’ya özel olarak kaldırılan minibüslerle de, gitmeniz mümkün olacaktır.

Göksü nehrinin denizle buluştuğu alanda yer alan şirin bir yerdir Ağva. İstanbul gibi yoğun ve yorucu bir şehirde yaşıyorsanız ve tatil fırsatınız olmuyorsa, sadece 1.5 saatlik gidiş mesafesini göze alarak, günü birlik tatilinizi bile yapabilirsiniz. Eğer vaktiniz varsa Ağva gibi bir yerde birkaç gün vakit geçirmek isterseniz de, Ağva Otelleri sizler için kaçınılmaz fırsat olacaktır.

Sahil kenarında bir nehrin bir denizle buluşmasını keyifle seyredebilir, günün tüm yorgunluğunu ve stresini eşsiz bir doğayla beraber üstünüzden atabilirsiniz. Ağva’ya gittiğinizde tam bir tatil köyüyle karşılaşacağınızı, çeşitli manzaralarla keyif alacağınızı ve vücudunuzdaki tüm uyuşuklukları atabileceğinizi söyleyebiliriz. Ayrıca yakınlarda evlilik yapmayı düşünüyorsanız, mutlaka Ağva Otelleri arasından seçim yaparak, erkenden rezervasyon yapmanızı öneririz. Çünkü Ağva gibi bir yerde balayına çıkmak, sizin için tam bir huzur olacaktır.

Ağva Otelleri arasından seçim yapmak için otelleri incelediğinizde, genellikle tüm otellerin mükemmel bir manzaraya sahip olduklarını rahatlıkla görebilirsiniz. Eşsiz bir deniz ve sahil manzarası, otel odasında olsanız bile sizi başka dünyalara götürecektir. Denize gireceğiniz mükemmel bir plajla ve romantik ortamlarıyla, balayınızı geçirmemeniz için hiçbir sebep bulunmuyor. Dilerseniz yalnız, dilerseniz ailenizle, dilerseniz de sadece eşinizle gideceğiniz Ağva, her halükarda beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır. Ayrıca zaman geçirmek için kano ile gezintiler yapabilir, bisiklet kiralayarak bisiklet turları yapabilir, oteller tarafından uygulanan çeşitli etkinliklere de katılabilir ve zamanınızın bir dakikasının bile boş geçmemesini sağlayabilirsiniz. Ağva’da yaşam sizleri bekliyor.

İletişim: +90 216 721 7137 – www.agvagizemlinehir.com

İletişim:+90 216 721 86 80 – www.agvasahilyildizi.com 

İletişim: 0 (216) 725 77 30 – www.agvatartarugamotel.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir