Şu Sıralar iPhone 7 Almak İstiyorsanız Bir Kez Daha Düşünün!

iPhone 8 ile yeni teknolojilerinde gelmesi bir çok kişi tarafından beklenirken Apple’nın atmış olduğu bu hamle iPhone 7 kullanıcılarının bir çok kişiyi üzebilirsiniz. Tüm detaylar haberimizde…

Bir çoğumuzun bildiği gibi mobil sektörü şuan iki parçaya ayrılmış halde. Bir taraf Apple ve iOS taraftarıyken, bir diğer taraf Android tarafını desteklemekte. Fakat bugün ki konumuz bu değil. Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza iPhone’ların içerisinde oluşabilecek parçalanmadan bahsedeceğiz. Çok daha fazla uzatmadan yazımıza geçelim.

Apple’nın en son modeli olan iPhone 7, daha önceki modeller gibi oldukça kullanıcıların beğenisini kazandı. Fakat bir çok kullanıcı iPhone 7 alırken bu zamanda almak ne kadar mantıklı?   sorusunu kendi kendine sormakta.  Çok kısa bir süre içerisinde Apple’nin iPhone 8 modelini tanıtmasını beklerken, bu modelinde teknoloji konusunda bir çok değişikliğe gidecek gibi gözüküyor. Herhangi bir resmi açıklama bulunmasa bile gelen bir çok bilgiye göre , iPhone’larda bulunan Ligtning Port kaldırılacak ve yerine USB-C gelecek. Bu yeniliklerden sadece bir tanesi fakat bu yenilik ile kalmayacak. Yeni çıkacak olan bu modelin kavisli OLED ekrana sahip olması beklenmekte. Ayrıca bu modelde daha uzun sarj dayanma süresi, kablosuz şarj ve 3D ön yüz sensörü gibi bir çok özelliğinde yer alacağı gelen bilgiler arasında. Durum böyle olunca da iPhone 7 biraz geri plana düşecek. Eğer ki sizde bir telefon alacaksanız kesinlikle iPhone 8 modelini beklemenizi tavsiye ederim.

BU KONUDA 1 ADET YORUM BULUNUYOR. SİZİN YORUMLARINIZ BİZİM İÇİN DEĞERLİ!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir