Uzun Yıllara Dayanan Bir Hikaye, İnci Davetiye!

Var oluşundan bu yana herkesi memnun eden ve müşteri memnuniyeti konusunda sektöründe en önde gelenlerden biri olan İnci Davetiye Hızır Aydın tarafından 1978 yılı içerisinde kurulmuştur. O dönemlerde kurulduğunda küçük bir işletme olarak kurulmasının yanında üretimde de kartpostal üzerine yoğunlaşmıştır.

Kendi düzeni içerisinde çalışma prensiplerine ve ilkelerine bağlı olarak her daim ilerlemeye ve en iyisi olmayı hedefleyen firma zaten çok geçmeden de tekli üretimden ayrılmış ve üretimde ürün çeşitliliği içerisine girmiştir. Bu noktada da aslında verdiği tüm seçenekler, firmayı daha ilerilere taşımıştır. Bloknot, tebrik posterleri, takvim, imsakiye gibi daha birçok ürün bulunduran firma, davetiyeler ile ilgili adımları atmasının sonucunda da 1984 yılında marka ismini almıştır.

Güçlü Ve Gösterişli Bir Tercih, İnci Davetiye!

Her daim sektörü içerisinde bir yıldız gibi parlayan ve tavsiye edilebilirlik bakımından hep en önde yer alan İnci Davetiye, davetiye için olabilecek en doğru seçimlerden biridir. Çünkü çiftlerin isteklerini en iyi şekilde yerine getirmektedir. Düğün davetiyesi seçimleriniz içerisinde sizlere nasıl bir tarza sahip olursanız olun olabilecek en rahat şekilde yardımcı olan firma ayrıca en zor beğenenlerin bile memnun olduğu bir isim olmaktadır.

Bu noktada firma ayrıca üretimlerinin tümünde yüksek kaliteden yana durmuş, ürettiği ürünler içerisinde büyük bir güç olarak devamlılık sağlamıştır. Bununla beraber, sektöründen farklı olarak fiyatlandırmalarda da uygun seçenekler vermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir