WhatsApp iOS grup sohbetleri için yenilik!

WhatsApp iOS Grup Sohbetleri için Yenilik!

WhatsApp, iOS kullanıcıları adına yeni özellikleri test etmeye devam ederken, yeni bir gelişme WhatsApp iOS grup çağrıları adına yepyeni tasarımını beta olarak kullanıma koydu.

WhatsApp popüler mesajlaşma platformunun iOS beta 2.18.110.1 sürümü ile sonucunda sunduğu grup görüntülü konuşma özelliği adına kullandığı yeni kullanıcı arayüzünü test ederken, WABetaInfo tarafından aktarılan bilgiler kapsamında grup çağrısı yapılacak arayüz baştan aşağı tekrar tasarlanıyor.

WhatsApp iOS grupları için sağ en üst köşede arama butonu olacak ve bu buton sayesinde arkadaşınız ya da grup şeklinde grup şeklinde görüntülü sohbetler başlatabileceksiniz. Ancak rehberinizde kayıtlı olan arkadaşlarınız ile grup olarak görüntülü sohbet edebilirsiniz.

Android kullanıcıları adına uygulamanın ne zaman geleceğine dair bir açıklama yapılmazken, şuan sadece beta programına kayıtlı olan İOS kullanıcıları bu özelliği kullanabilecek.

WhatsApp iOS grup sohbetleri için yenilik!

WhatsApp iOS Public Beta testlerine nasıl katılabilirsiniz?

AppStore aracılığıyla TestFlight uygulamasını indirerek, beta testlerine geçmek adına tıklayınız. Gerekli linki tıklamanız sonucu açılan ekranda ”Start Testing (Teste Başla)” seçeneğini tıklayın ve teste başladıktan sonra da TestFlight uygulamasına yönlendirileceksiniz. Beta testleri katılım için gerekli olan katılım şart ve koşullarını kabul edin ve TestFlight uygulamasından, WhatsApp’ın Beta sürümünü indirin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir