Yamulmuş iPad Pro’lar Kullanımı Etkilemiyor!

Bazı kullanıcılar tarafından iPad Pro’ların kutularından yamuk çıktığı yönünde Apple’a şikayette bulunması üzerine yapılan açıklamada, kutusundan yamuk çıkan cihazların performans açısından sorun yaratmadığı belirtildi.

2018 model iPad Pro sayesinde dünya teknoloji devi Apple, dizüstü bilgisayar kadar yüksek bir performansı tabletle sunarken; tabletlerin kutudan yamuk çıkması ya da kullandıkça yamulması üzerine ciddi bir problemle karşı karşıya kaldı.

Yaklaşık 6 bin TL ödenerek alınan iPad Pro, kutusundan yamuk bir gövdeyle çıkınca kullanıcılar tarafından ciddi bir tepki ile karşılaşıyor ve Apple’ farklı kanallardan şikayetlerini iletiyor. Ama Apple, bunun bir sorun olmadığı dile getiriyor. Artan şikayetler ile ilgili yapılan açıklamada, tabletlerin yamuk olmasının performansını olumsuz bir şekilde etkilemediği belirtildi.

Yapılan açıklamayı çok umursamaz bulan kullanıcılar duruma tepki gösterirken, iPad Pro’nun yamulma sorununun LTE destekli modelinde anten çizgilerinin gövdeyi bölmesinden kaynaklandığı ifade ediyor. Aynı zamanda iPad Pro Wi-Fi kullanıcıları da aynı şekilde cihazlarının zamanla kullanım sonucunda yamulduğunu da iddia ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir