Yeni iPad Pro Cihazları Türkiye’de Satışa Sunuldu

Apple, yıllardan beri hem iPhone modellerine hem de iPad modellerine yenisini eklemeye devam ediyor. Bu sefer de iPad cihazların yeni sürümü merakla beklenirken, Apple birden bire Pro sürümünü tanıtmıştı. İlk olarak yurtdışında lansmanı gerçekleşen model, nihayet Türkiye pazarında da yerini aldı. Peki yeni iPad Pro cihazlar hangi özellikleri taşıyor ve Türkiye’de ne kadara satılıyor?

Yeni iPad Pro Hangi Özellikleri Barındırıyor?

Yeni iPad Pro modelleri, farklı versiyonlarla ortaya çıktı. Yeni modelin 11 inç ve 12.9 inç olmak üzere iki farklı versiyonu bulunuyor. Çeşitli depolama ve RAM seçeneklerine de ev sahipliği yapan modelin maliyetini, en çok sistemsel özellikler belirliyor. 128 GB model farklı fiyata sahibi ararken, 256 GB model ise diğer modelin iki katı fiyat etiketine sahip olabiliyor.

Yeni iPad Pro Cihazlar Ne Kadara Satılıyor?

Yeni iPad Pro cihazlar Türkiye pazarına girse de, beklediği gibi rağbet göremedi. Bunun sebeplerinden başlıcası da, fiyatların fazlasıyla yüksek olması diyebiliriz. Öncelikle yeni iPad Pro cihazların başlangıç fiyatının 5.899 TL olduğu söyleyebiliriz. Cihazın özellikleri ve depolama kapasitesi arttıkça fiyatı da yükselişe geçiyor. Yeni iPad Pro cihazların en dolu paketi ise 14.099 TL’den alıcısını bekliyor. Bakalım kullanıcılarımız, yeni cihaza ilgi gösterecek mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir